Deepcool AK620 Intel, AMD, CPU Air Cooler
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 223 mm |
| Brutokaal | 1.737 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 194 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 465 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Laagertehnoloogia | Fluid Dynamic Bearing |
| Maht (m3) | 0.00692192 m |
| Minimaalne õhuvool | 68.99 cfm |
| Müratase | 28 dB |
| Net weight master carton | 13.896 kg |
| Netokaal | 1.437 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product name | AK620 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 1.169 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | CPU Air Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 1850 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 120 25 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool ak620 intel, amd, cpu air cooler, r-ak620-whnnmt-g-1, deepcool, jahutused





