Deepcool ARGB Micro-ATX CASE CC360 White, Mini-ITX / Micro-ATX, 4, Power supply included No, 1x USB3.0, 1x USB2.0, 1x Audio, ABS
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CC360-WHAPM3-G-1
- Saadavus: 5
-
59€
Deepcool ARGB Micro-ATX CASE CC360 White, Mini-ITX / Micro-ATX, 4, Power supply included No, 1x USB3.0, 1x USB2.0, 1x Audio, ABS+SPCC+Tempered Glass, 1×120mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 515.00 mm |
| Brutokaal | 6.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 483.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 268.00 mm |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.5 cm |
| Draivilahtrid | 2x 3.5" Drive Bays 2+1x 2.5" Drive Bays |
| Garantii | 24 month(s) |
| I/O-pordid | 1x USB3.0, 1x USB2.0, 1x Audio |
| Installitud tagaventilaatorid | 1 120mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Lisaventilaatorid | Front: 3 120 / 2 140mm Top: 2 120 / 2 140mm Rear: 1 120mm PSU Shrouded: 2 120mm |
| Maht (m3) | 0.07 m |
| Materjal | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 418 x 431 mm |
| Muud funktsioonid | The DeepCool CC360 WH ARGB is an all-white Micro-ATX case that offers outstanding value with spacious component compatibility, a crystal-clear tempered glass window, and a total of three pre-installed ARGB fans that get any build started right |
| Netokaal | 4.90 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Producer product family | ARGB Micro-ATX CASE |
| Producer product name | CC360 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 maximum length: 160mm |
| Toote värv | White |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool argb micro-atx case cc360 white, mini-itx micro-atx, 4, power supply included no, 1x usb30, 1x usb20, 1x audio, abs, r-cc360-whapm3-g-1, deepcool, korpused













