Deepcool | CPU Air Cooler | AK620 Digital WH | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AK620-WHADMN-G
- Saadavus: 3
-
87€
Deepcool | CPU Air Cooler | AK620 Digital WH | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 129.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Net weight | 1.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Producer product name | AK620 Digital WH |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool cpu air cooler ak620 digital wh intel, amd, r-ak620-whadmn-g, deepcool, jahutused










