Deepcool CPU Cooler AG400 Black, Intel, AMD, CPU Air Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AG400-BKNNMN-G-1
- Saadavus: 5
-
27€
Deepcool CPU Cooler AG400 Black, Intel, AMD, CPU Air Cooler
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 277.00 mm |
| Brutokaal | 1.43 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 132.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 217.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Minimaalne õhuvool | 75.89 cfm |
| Müratase | 31.6 dB |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Netokaal | 0.95 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 185.00 g |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | AG400 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.49 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel:LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD: AM5/AM4 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | CPU Air Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2000 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 120 25 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool cpu cooler ag400 black, intel, amd, cpu air cooler, r-ag400-bknnmn-g-1, deepcool, jahutused










