Deepcool LS520 A-RGB CPU Liquid Cooler Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LS520-BKAMNT-G-1
- Saadavus: 5
-
124€
Deepcool LS520 A-RGB CPU Liquid Cooler Intel, AMD
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 445.00 mm |
| Brutokaal | 1.71 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 255.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 140.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 465 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laagertehnoloogia | Fluid Dynamic Bearing |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Müratase | 32.9 dB |
| Net weight master carton | 13.896 kg |
| Netokaal | 1.31 kg |
| Õhurõhk | 3.27 mmAq |
| Õhuvool | 85.85 CFM |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 54.00 g |
| Producer product family | LS520 A-RGB |
| Producer product name | CPU Liquid Cooler |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Radiaatori materjal | Aluminum |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.169 kg |
| Toote värv | Black |
| Toru pikkus | 41 cm |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2250 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin PWM |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 289 120 27 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool ls520 a-rgb cpu liquid cooler intel, amd, r-ls520-bkamnt-g-1, deepcool, jahutused





