Deepcool MACUBE 110 WH White, mATX, 4, USB3.0x2 Audiox1, ABS+SPCC+Tempered Glass, 1 120mm DC fan
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1
- Saadavus: 5
-
53€
Deepcool MACUBE 110 WH White, mATX, 4, USB3.0x2 Audiox1, ABS+SPCC+Tempered Glass, 1×120mm DC fan
| All | |
| Brutokaal | 7.30 kg |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.5 cm |
| Draivilahtrid | 3.5" Drive Bays: 2 2.5" Drive Bays: 2 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 288.00 mm |
| I/O-pordid | USB3.0x2 Audiox1 |
| Installitud tagaventilaatorid | 1 120mm DC fan |
| Jahutus | Yes |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kujutegur | mATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Lisaventilaatorid | Front: 120mm x3/140mm x2 Top: 120mm x2/140mm x2 |
| Materjal | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Mõõdud (l x s x k) | 400 x 225 x 431 mm |
| Muud funktsioonid | Support up to six 120mm or four 140mm cooling fans Support radiators up to 280mm on top and in front Adjustable GPU holder included Removable drive cage |
| Netokaal | 6.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product name | MACUBE 110 WH |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 Length less than 170mm) |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | Liquid Cooler Compatibility: Front: 120/140/240/280 Top: 120/140/240/280 Rear: 120 |
| Vedelikjahutus | Yes |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool macube 110 wh white, matx, 4, usb30x2 audiox1, absspcctempered glass, 1 120mm dc fan, r-macube110-whngm1n-g-1, deepcool, korpused












