Deepcool PSU PF500 500 W
| All | |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | 1 |
| Brutokaal | 1.647 kg |
| Embeeded battery | No |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | 1 |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross depth master carton | 605 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross width master carton | 550 mm |
| Kujutegur | ATX12V V2.4 |
| Muud funktsioonid | 120mm Hypro Bearing Fan OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Net weight master carton | 16.47 kg |
| Netokaal | 0.412 kg |
| Nimivõimsus | 500 W |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 935 g |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 1 |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | PF500 |
| SATA-toitepistmike arv | 2 |
| Taara kaal (kg) | 1.235 kg |
| Tare weight master carton | 1.216 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.005382 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: deepcool psu pf500 500 w, r-pf500d-ha0b-eu, deepcool, toiteplokid psu




