Deeper | ITGAM0003 | Phone Holder | Compatible with min: 3.5in / 9 cm max: 5in / 13 cm diagonal screen size
- TootjadDeeper
- Mudel: FNG0002
- Saadavus: 5
-
17€
Deeper | ITGAM0003 | Phone Holder | Compatible with min: 3.5in / 9 cm max: 5in / 13 cm diagonal screen size
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Compatible with min: 3.5in / 9 cm max: 5in / 13 cm diagonal screen size |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Muud funktsioonid | Deeper Smartphone Mount is a durable mounting solution to fasten your smartphone to a rod grip. Smartphone Mount is a valuable tool that enables you to operate sonar data while one hand holding a rod and reel in Deeper device with another. Leading design |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 6496 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Producer | Deeper |
| Producer product name | ITGAM0003 |
| Short Description | Deeper Smartphone Mount perfectly fits for all kind of fishing rods. It s a minimal piece of silicone with four orange plastic hooks that provide enough support to give you piece of mind when casting or wading in the stream. |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Phone Holder |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Smartphone Mount |
| Ühilduvus | All kind of fishing rods |
| Volume (m3) | 0.000266 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deeper itgam0003 phone holder compatible with min 35in 9 cm max 5in 13 cm diagonal screen size, fng0002, deeper, lisaseadmed

