Dehumidifier | DryBest 10 | 230 W | Water tank capacity 2 L | White
- TootjadEurom
- Mudel: 370973_EUROM
- Saadavus: 5
-
134€
Dehumidifier | DryBest 10 | 230 W | Water tank capacity 2 L | White
| All | |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Kõrgus | 48.5 cm |
| Laius | 27.5 cm |
| Müratase | 42 dB |
| Net weight | 8.55 kg |
| Õhupuhastusvõime | N/A |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34.00 pc(s) |
| Producer product family | Dehumidifier |
| Producer product name | DryBest 10 |
| Sügavus | 19 cm |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 2 L |
| Võimsus | 230 W |
| Volume (m3) | 0.025004 m |
| Vooluvõrk | 220-240 V |
| WEEE tax | No |
Sildid: dehumidifier drybest 10 230 w water tank capacity 2 l white, 370973eurom, eurom, ohuniisutajad




