Dell | Desk Mount | MDA20 | Height, tilt, swivel, rotation, depth | 19-27 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
- TootjadDell
- Mudel: 482-BBDL
- Saadavus: 5
-
306€
Dell | Desk Mount | MDA20 | Height, tilt, swivel, rotation, depth | 19-27 " | Maximum weight (capacity) 10 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height, tilt, swivel, rotation, depth |
| Gross depth (mm) | 455 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 10.2 kg |
| Gross width (mm) | 345 mm |
| Kaldenurk | -35/80 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 266 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 27 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Net weight | 9.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 950.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pöördenurk | 180 |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Dual Monitor Arm |
| Screen size compatibility | 19-27 " |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | MDA20 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.02982525 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: dell desk mount mda20 height, tilt, swivel, rotation, depth 19-27 maximum weight capacity 10 kg black, 482-bbdl, dell, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

