Dell KB216 | Multimedia | Wired | US/LT | Black | Numeric keypad
- TootjadDell
- Mudel: 580-ADHK_LT
- Saadavus: 5
-
19€
Dell KB216 | Multimedia | Wired | US/LT | Black | Numeric keypad
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US/LT |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.54 kg |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 400.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | KB216 |
| Tagantvalgustus | No |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multimedia |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Windows-klahvid | Yes |
Sildid: dell kb216 multimedia wired uslt black numeric keypad, 580-adhklt, dell, klaviatuurid





