Dell KB216 Standard, Wired, Keyboard layout Russian, Black, Russian, Numeric keypad, 503 g
- TootjadDell
- Mudel: 580-ADGR
- Saadavus: 5
-
16€
Dell KB216 Standard, Wired, Keyboard layout Russian, Black, Russian, Numeric keypad, 503 g
| All | |
| Brutokaal | 0.60 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 1 year warranty year(s) |
| Gross depth (mm) | 467.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaal | 503 g g |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kiirklahvid | Yes |
| Klaviatuuri kaal | 503 g |
| Klaviatuuri keel | Russian |
| Klaviatuuri kujutegur | Standard |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 442 x 127 x 24.4 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Klaviatuuri stiil | Straight |
| Klaviatuuriga integreeritud seadmed | No |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Liides | USB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 44.2 cm x 12.7 cm x 2.44 cm (WxDxH) mm |
| Muud funktsioonid | Chiclet style |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Otstarve | PC/server |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pinnakujundus | Monotone |
| Producer product name | KB216 |
| Randmetugi | Yes |
| Seadme liides | USB |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Tagantvalgustus | No |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Standard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Windows-klahvid | Yes |
Sildid: dell kb216 standard, wired, keyboard layout russian, black, russian, numeric keypad, 503 g, 580-adgr, dell, klaviatuurid






