Dell Keyboard and Mouse KM5221W Pro Wireless, US, 2.4 GHz, White
- TootjadDell
- Mudel: 580-AKEZ
- Saadavus: 5
-
34€
Dell Keyboard and Mouse KM5221W Pro Wireless, US, 2.4 GHz, White
| All | |
| Aku tüüp | AA/AAA |
| Bruto Sügavus (mm) | 460.00 mm |
| Brutokaal | 0.86 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 140.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 77.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Keyboard Technology - Plunger Movement Resolution - 4000 dpi |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Netokaal | 0.56 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM5221W Pro |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7, Windows 8.1 , Windows 10, Windows 11 Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04 |
| Valgustus | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell keyboard and mouse km5221w pro wireless, us, 24 ghz, white, 580-akez, dell, klaviatuurid




