Dell LCD P3426WEV 34" IPS UW-QHD/3440 1440/HDMI,DP,USB,USB-C/Black | Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVHT
- Saadavus: 5
-
637€
Dell LCD P3426WEV 34" IPS UW-QHD/3440×1440/HDMI,DP,USB,USB-C/Black | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 14.61 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Net weight | 9.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4100.00 g |
| Plastic (No PET) | 750.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 4.85 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell lcd p3426wev 34 ips uw-qhd3440 1440hdmi, dp, usb, usb-cblack dell, 210-bvht, dell, monitorid

