Dell | MS700 | Bluetooth Travel Mouse | Wireless | Wireless | Black
- TootjadDell
- Mudel: 570-ABQN
- Saadavus: 5
-
64€
Dell | MS700 | Bluetooth Travel Mouse | Wireless | Wireless | Black
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless |
| DPI | 4000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross height master carton | 289 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Net weight master carton | 8.35 kg |
| Number of buttons | 2 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | MS700 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.332 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Bluetooth Travel Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Google Chrome OS, Windows 8.1 (32/64 bits), Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016, Red Hat Enterprise Linux 8.2, Android 11, Windows 11, Apple iOS 15.4 or later, Ubuntu 22.04 (64-bit) |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell ms700 bluetooth travel mouse wireless wireless black, 570-abqn, dell, hiired







