Dell | OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket | Black
- TootjadDell
- Mudel: 482-BBEP
- Saadavus: 5
-
38€
Dell | OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Muud funktsioonid | Mount your Micro or Thin Client and its power adapter to a wall for greater port accessibility. The PSU adapter sleeve will support multiple usages (Wall mount/E-series mount/Micro AIO stand). Great for wall-mounting in meeting rooms or for community mess |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1728 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote nimetus | OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Compatible with Pro 2 OptiPlex Micro & Precision CFF. Platform: OptiPlex 3000/5000/7000 MFF OptiPlex 3000 Thin Client MFF |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: dell optiplex micro and thin client vesa mount wadapter bracket black, 482-bbep, dell, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


