Dell Premier Rechargeable Mouse MS7421W Wireless 2.4 GHz, Bluetooth Graphite Black
- TootjadDell
- Mudel: 570-BBDM
- Saadavus: 5
-
52€
Dell Premier Rechargeable Mouse MS7421W Wireless 2.4 GHz, Bluetooth Graphite Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaabli tüüp | USB-C Charging Cable |
| Net weight | 0.15 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Premier Rechargeable Mouse |
| Producer product name | MS7421W |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Graphite Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell premier rechargeable mouse ms7421w wireless 24 ghz, bluetooth graphite black, 570-bbdm, dell, hiired





