Dell Pro 14 AG FHD+ Ultra 7 255U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | De
- TootjadDell
- Mudel: BTO107_PC14250_EMEA
- Saadavus: 5
-
1 216€
Dell Pro 14 AG FHD+ Ultra 7 255U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Pro 14 PC14250 | 14 " | Intel Core Ultra 7 | 16 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Keyboard backlit
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | 14 PC14250 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro 14 ag fhd ultra 7 255u16gb512gbintel integratedwin11 proeng backlit kbdfp3y prosupport nbd onsite warranty de, bto107pc14250emea, dell, sulearvutid

