Dell Pro 15 Essential PV15255 | Carbon Black | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 7520U | 8 GB | LPDDR5 | Solid-s
- TootjadDell
- Mudel: PV15255_MDO_850_3YPSNO
- Saadavus: 5
-
620€
Dell Pro 15 Essential PV15255 | Carbon Black | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 7520U | 8 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 610M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ac | Keyboard language English | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 41 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 610M Graphics |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 76.00 mm |
| Gross weight | 2.71 kg |
| Gross width (mm) | 374.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 5500 MHz |
| Net weight | 1.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 824.00 g |
| Plastic (No PET) | 256.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | 15 Essential PV15255 |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Carbon Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: dell pro 15 essential pv15255 carbon black 156 fhd 1920 x 1080 pixels amd ryzen 5 7520u 8 gb lpddr5 solid-s, pv15255mdo8503ypsno, dell, sulearvutid






