Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W Wireless, Batteries included, EE, Black
- TootjadDell
- Mudel: 580-AJRZ
- Saadavus: 5
-
34€
Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W Wireless, Batteries included, EE, Black
| All | |
| Aku tüüp | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 455.00 mm |
| Brutokaal | 0.763 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 72.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 138.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | EE |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.542 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 3 |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 41.00 g |
| Producer product family | Pro Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM5221W |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.22 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell pro keyboard and mouse km5221w wireless, batteries included, ee, black, 580-ajrz, dell, klaviatuurid



