Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W Wireless, Batteries included, US, Black
- TootjadDell
- Mudel: 580-AJRP
- Saadavus: 5
-
34€
Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W Wireless, Batteries included, US, Black
| All | |
| Aku tüüp | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 455.00 mm |
| Brutokaal | 0.76 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135 mm |
| Brutolaius (mm) | 75 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.004606875 m |
| Net weight master carton | 7.6 kg |
| Netokaal | 0.539 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 3 |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 21.00 g |
| Producer product family | Pro Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM5221W |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.22 kg |
| Tare weight master carton | 0.923 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell pro keyboard and mouse km5221w wireless, batteries included, us, black, 580-ajrp, dell, klaviatuurid



