Dell | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) | KM5221W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Black | Wir
- TootjadDell
- Mudel: 580-AJRC_LT
- Saadavus: 5
-
34€
Dell | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) | KM5221W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Black | Wireless connection
| All | |
| Aku tüüp | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 455 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.757 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | EN/LT |
| Net weight | 0.461 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons: 3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 260 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 46.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) |
| Producer product name | KM5221W |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| Volume (m3) | 0.004606875 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro keyboard and mouse rtl box km5221w keyboard and mouse set wireless batteries included enlt black wir, 580-ajrclt, dell, klaviatuurid



