Dell Pro Max 16 FHD+ Ultra 7 255H/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/3Y Basic OnSite Warranty | Dell Pro
- TootjadDell
- Mudel: 1020286452/3
- Saadavus: 5
-
1 442€
Dell Pro Max 16 FHD+ Ultra 7 255H/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/3Y Basic OnSite Warranty | Dell Pro Max 16 | 16 " | Intel Core Ultra 7 | 16 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Estonian | Keyboard backlit
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Estonian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro Max |
| Producer product name | 16 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro max 16 fhd ultra 7 255h16gb512gbintel integratedwin11 proestonian backlit kbd3y basic onsite warranty dell pro, 10202864523, dell, sulearvutid

