Dell Pro Tower Essential Ultra 5 225/16GB/512GB/UHD/Win11 Pro/ENG Kbd+mouse/3Y ProSupport NBD OnSite Warranty | Dell
- TootjadDell
- Mudel: BTO101_QVT1260_EMEA_3YPSNO
- Saadavus: 5
-
923€
Dell Pro Tower Essential Ultra 5 225/16GB/512GB/UHD/Win11 Pro/ENG Kbd+mouse/3Y ProSupport NBD OnSite Warranty | Dell
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 5.21 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 4.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 880.00 g |
| Plastic (No PET) | 170.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro tower essential ultra 5 22516gb512gbuhdwin11 proeng kbdmouse3y prosupport nbd onsite warranty dell, bto101qvt1260emea3ypsno, dell, lauaarvutid

