Dell USB-C Hub Monitor U4323QE 42.5 ", IPS, UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 350 cd/m , 60 Hz, HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BFIS
- Saadavus: 5
-
995€
Dell USB-C Hub Monitor U4323QE 42.5 ", IPS, UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 350 cd/m², 60 Hz, HDMI ports quantity 2
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 285.00 mm |
| Brutokaal | 26.32 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 733.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 1145.00 mm |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 |
| Ekraani diagonaal | 42.5 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/10 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.24 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Netokaal | 18.55 kg |
| Paber/Papp | 4975.00 g |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2793.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | USB-C Hub Monitor |
| Producer product name | U4323QE |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 7.77 kg |
| USB liideste arv | 5x USB- C 4x USB-A |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100, 200 x 200 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell usb-c hub monitor u4323qe 425, ips, uhd, 3840 x 2160, 169, 5 ms, 350 cdm, 60 hz, hdmi ports quantity 2, 210-bfis, dell, monitorid







