Delonghi | Coffee Maker | Dinamica Plus ECAM380.85.SB | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Stai
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM380.85.SB
- Saadavus: 5
-
635€
Delonghi | Coffee Maker | Dinamica Plus ECAM380.85.SB | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Automatic | 1450 W | Stainless Steel/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross weight | 11.93 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaal | 9.5 kg |
| Kohvimasina tüüp | Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 300 g |
| Kontrolli tüüp | Touch display |
| Kõrgus | 34.8 cm |
| Laius | 23.6 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 9.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1900 g |
| Plastic (No PET) | 170 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | Dinamica Plus ECAM380.85.SB |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 42.9 cm |
| Tare weight (kg) | 2.07 kg |
| Toote värv | Stainless Steel/Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: delonghi coffee maker dinamica plus ecam38085sb pump pressure 15 bar built-in milk frother automatic 1450 w stai, ecam38085sb, delonghi, kohvimasinad ja kohvi






