Delonghi | Dedica Pump Espresso | EC685W | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | White
- TootjadDelonghi
- Mudel: EC685W
- Saadavus: 3
-
156€
Delonghi | Dedica Pump Espresso | EC685W | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | 1300 W | White
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiasäästurežiim | On/Off button with automatic stand-by |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 5.58 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kohvi masinasse panemine | Ground coffee |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kontrolli tüüp | Easy-to-use control panel with 3 illuminated buttons |
| Kõrgus | 30.3 cm |
| Laius | 15 cm |
| Muud funktsioonid | Electronically controlled temperature, customizable coffee length, machine ready to use within a few seconds, professional pump and filter holder. Thermoblock heating system. Slim dimensions: only 15 cm width. |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1580.00 g |
| Piimaanum | No |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Dedica Pump Espresso |
| Producer product name | EC685W |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 33 cm |
| Tare weight (kg) | 1.58 kg |
| Tassisoojendaja | Yes |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 1.1 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: delonghi dedica pump espresso ec685w pump pressure 15 bar built-in milk frother semi-automatic 1300 w white, ec685w, delonghi, kohvimasinad ja kohvi






