Digitus | Black | Charging Trolley 30 Notebooks / Tablets up to 16" | Pressure lock system with swiveling lever handle on the fr
- TootjadDigitus
- Mudel: DN-45002
- Saadavus: 5
-
966€
Digitus | Black | Charging Trolley 30 Notebooks / Tablets up to 16" | Pressure lock system with swiveling lever handle on the front and back door, lockable Safety plug socket with switch on the side
| All | |
| Dimensions (WxHxL) | 700 x 1100 x 650 mm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Pressure lock system with swiveling lever handle on the front and back door, lockable Safety plug socket with switch on the side |
| Gross depth (mm) | 765 mm |
| Gross depth master carton | 800 mm |
| Gross height (mm) | 1410 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross weight | 128 kg |
| Gross width (mm) | 725 mm |
| Gross width master carton | 1170 mm |
| Maht | Up to 30 Notebooks/Tablets up to 16'' |
| Net weight | 125.191 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2650 g |
| PET | 320 g |
| Plastic (No PET) | 159 g |
| Producer | Digitus |
| Sisu | 1 x Mobile Charging Cabinet 2 x Handle 1 x Power Cable |
| Tare other | 4000.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.809 kg |
| Toote nimetus | Charging Trolley 30 Notebooks / Tablets up to 16" |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.78202125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus black charging trolley 30 notebooks tablets up to 16 pressure lock system with swiveling lever handle on the fr, dn-45002, digitus, dokid












