Digitus Desk Mount | Triple Monitor Gas Spring Mount DA-90363 | Adjustable Height, Tilt, Swivel | 15-27 " | Maximum weight (capa
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90363
- Saadavus: 1
-
154€
Digitus Desk Mount | Triple Monitor Gas Spring Mount DA-90363 | Adjustable Height, Tilt, Swivel | 15-27 " | Maximum weight (capacity) 3x6 kg | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 463.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 27 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 3x6 kg |
| Net weight | 7.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 15-27 " |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote nimetus | Triple Monitor Gas Spring Mount DA-90363 |
| Toote värv | Silver |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: digitus desk mount triple monitor gas spring mount da-90363 adjustable height, tilt, swivel 15-27 maximum weight capa, da-90363, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



