Digitus USB M.2 hard disk enclosure, SSD, external, NVMe, 20Gbps, USB 3.2 Gen2x2
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-71157
- Saadavus: 2
-
56€
Digitus USB M.2 hard disk enclosure, SSD, external, NVMe, 20Gbps, USB 3.2 Gen2x2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3213 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | USB M.2 hard disk enclosure, SSD, external, NVMe, 20Gbps, USB 3.2 Gen2x2 |
| Producer product name | DA-71157 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus usb m2 hard disk enclosure, ssd, external, nvme, 20gbps, usb 32 gen2x2, da-71157, digitus, lisaseadmed





