Digitus | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14"
| All | |
| Dimensions (WxHxL) | 550 x 384 x 375 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross depth master carton | 800 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Gross width master carton | 1170 mm |
| Maht | Up to 16 Notebooks/Tablets up to 14'' |
| Net weight | 18.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| PET | 320 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Digitus |
| Sisu | 1 x Mobile Charging Cabinet 1 x Power Cable |
| Tare other | 4000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | Charging Trolley 16 Notebooks up to 14" |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus charging trolley 16 notebooks up to 14, dn-45003, digitus, dokid












