Eaton UPS 5E Gen2 900UD DIN 900 VA, 480 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5E900UD
- Saadavus: 1
-
95€
Eaton UPS 5E Gen2 900UD DIN 900 VA, 480 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 305.00 mm |
| Brutokaal | 5.84 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 105.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 198.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 900 VA |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 5.30 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Palette Qty | 171 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5E Gen2 900UD DIN |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.54 kg |
| TI kaal (kg) | 2.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 480 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5e gen2 900ud din 900 va, 480 w, tower, line-interactive, 5e900ud, eaton, ups

