Eaton | UPS | 5PX 2200i RT2U G2 | 2200 VA | 2200 W
- TootjadEaton
- Mudel: 5PX2200IRT2UG2
- Saadavus: 1
-
1 554€
Eaton | UPS | 5PX 2200i RT2U G2 | 2200 VA | 2200 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Automatic Voltage Regulation (AVR) Energy efficient, reduce energy and cooling costs Delivers clean sinewave output Provides more real power (watts) to protect more equipment with a Unity power factor (VA W) LCD display for real-time status and measuremen |
| Gross depth (mm) | 785 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross weight | 35.2 kg |
| Gross width (mm) | 585 mm |
| Kujutegur | Rack/Tower |
| Lainekuju | Sine wave |
| Maht | 2200 VA |
| Net weight | 28.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5PX 2200i RT2U G2 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sertifikaat | CE, cTUVus, EAC, Cm, UKCA, Ukr, KCC, ENERGY STAR certified |
| Tare weight (kg) | 6.70 kg |
| TI weight (kg) | 25.00 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.107917875 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eaton ups 5px 2200i rt2u g2 2200 va 2200 w, 5px2200irt2ug2, eaton, ups





