Eaton UPS 5S 700i 700 VA, 420 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5S700I
- Saadavus: 2
-
175€
Eaton UPS 5S 700i 700 VA, 420 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 323 mm |
| Brutokaal | 6.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 334 mm |
| Brutolaius (mm) | 162 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | Automatic Voltage Regulation (AVR) Saves space with a compact design that can be installed as a tower or under a computer monitor HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux) Data l |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 700 VA |
| Maht (m3) | 0.017476884 m |
| Netokaal | 6.04 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5S 700i |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.66 kg |
| TI kaal (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 420 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5s 700i 700 va, 420 w, tower, line-interactive, 5s700i, eaton, ups



