Ecovacs Charging Dock (EU) CH2118 Black, For T10/T10 PLUS/X1 PLUS
- TootjadEcovacs
- Mudel: CH2118
- Saadavus: 1
-
51€
Ecovacs Charging Dock (EU) CH2118 Black, For T10/T10 PLUS/X1 PLUS
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 88 mm |
| Brutokaal | 0.831 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 236.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 170.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00353056 m |
| Netokaal | 0.651 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Producer product family | Charging Dock (EU) |
| Producer product name | CH2118 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | For T10/T10 PLUS/X1 PLUS |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: ecovacs charging dock eu ch2118 black, for t10t10 plusx1 plus, ch2118, ecovacs, tolmuimejad






