Ecovacs DKT130151 Service Kit Premium for DEEBOT X5 Family
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT130151
- Saadavus: 5
-
87€
Ecovacs DKT130151 Service Kit Premium for DEEBOT X5 Family
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 254.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Karbi sisu | 1x Anti-Tangle Main Brush, 2x Black side Brush, 3x Antibacterial Filter, 3x Antibacterial Dust Bag, 4x Washable Mopping Pad |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | DKT130151 Service Kit Premium for DEEBOT X5 Family |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs dkt130151 service kit premium for deebot x5 family, dkt130151, ecovacs, tolmuimejad

