Ecovacs Standard Service Kit for DEEBOT X8 Family | DKT060175
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT060175
- Saadavus: 5
-
59€
Ecovacs Standard Service Kit for DEEBOT X8 Family | DKT060175
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Karbi sisu | 1x main brush, 2x side brushes, 3x antibacterial dust filters |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 209 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Standard Service Kit for DEEBOT X8 Family |
| Producer product name | DKT060175 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvad tooted | Suitable for DEEBOT X8 Family |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs standard service kit for deebot x8 family dkt060175, dkt060175, ecovacs, tolmuimejad

