EDBAK VSM653 Double Swing Arm Wall Mount for 49 -65 Sreens
- TootjadEDBAK
- Mudel: VSM653
- Saadavus: 2
-
206€
EDBAK VSM653 Double Swing Arm Wall Mount for 49″-65″ Sreens
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 760.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Net weight | 12.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: edbak vsm653 double swing arm wall mount for 49 -65 sreens, vsm653, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

