EDBAK | Wall mount | XWB1C-B | 75-110 " | Maximum weight (capacity) 110 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: XWB1C-B
- Saadavus: 5
-
109€
EDBAK | Wall mount | XWB1C-B | 75-110 " | Maximum weight (capacity) 110 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1280.00 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross weight | 10.07 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 42 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 42 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 110 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 110 kg |
| Muud funktsioonid | Lateral adjustment of the screen once mounted on the wall plate. Suitable for installation on brick, concrete, plaster and wooden walls. Wide range of VESA mounting holes |
| Net weight | 9.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1200x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 770.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Flat Wall Mount |
| Producer product name | XWB1c-B |
| Screen size compatibility | 75-110 " |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Toote nimetus | XWB1C-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 1200x600 mm |
| Volume (m3) | 0.02688 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount xwb1c-b 75-110 maximum weight capacity 110 kg black, xwb1c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




