Edifier Small Powered Speaker D12 Brown, Bluetooth, Wireless connection
- TootjadEdifier
- Mudel: D12
- Saadavus: 5
-
83€
Edifier Small Powered Speaker D12 Brown, Bluetooth, Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 430 mm |
| Brutokaal | 5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185 mm |
| Brutolaius (mm) | 320 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | Easy to set up and compact in size, the D12 speaker can be placed in your living room, study room, dining room, or bedroom The speaker casing minimizes acoustic resonance and produces an excellent sound Featuring an RCA/AUX input port for versatile connec |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.025456 m |
| Metal | 800.00 g |
| Muud funktsioonid | Total power output: R/L (Treble) 15 W + 15 W R/L (Mid-range and Bass) 20 W + 20 W |
| Net weight master carton | 10 kg |
| Netokaal | 4 kg |
| Paber/Papp | 850 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Producer product family | Small Powered Speaker |
| Producer product name | D12 |
| Sisendi tüüp | AUX, Bluetooth |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1 kg |
| Tare weight master carton | 1.044 kg |
| TI kaal (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Brown |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Ühilduvus | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edifier small powered speaker d12 brown, bluetooth, wireless connection, d12, edifier, kolarid

