Edifier | Tabletop Bluetooth Speaker | QD35 | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
- TootjadEdifier
- Mudel: QD35 Black
- Saadavus: 5
-
77€
Edifier | Tabletop Bluetooth Speaker | QD35 | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 141 mm |
| Gross height (mm) | 164 mm |
| Gross weight | 3.04 kg |
| Gross width (mm) | 277 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Iinput type: AUX/USB-A/Bluetooth Works with Edifier Connect App |
| Net weight | 2.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 133 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Tabletop Bluetooth Speaker |
| Producer product name | QD35 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Veekindel | No |
| Volume (m3) | 0.006405348 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier tabletop bluetooth speaker qd35 bluetooth black portable wireless connection, qd35 black, edifier, kolarid

