Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Gray
- TootjadEdifier
- Mudel: W820NB Plus Gray
- Saadavus: 3
-
68€
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Gray
| All | |
| ANC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 183.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Mürasummutus | Active Noise Cancellation |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | Experience the upgraded noise cancellation with ANC depth of up to -43dB LDAC Audio Codec 0.08 Seconds Low Latency |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 226 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Wireless Over-Ear Headphones |
| Producer product name | W820NB Plus |
| Sagedus | 20-40k kHz |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 49 h |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Gray |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier wireless over-ear headphones w820nb plus built-in microphone bluetooth anc gray, w820nb plus gray, edifier, korvaklapid






