Elite Screens M139NWX Diagonal 353 ", 16:10, Viewable screen width (W) 2.98 cm, White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M139NWX
- Saadavus: 1
-
274€
Elite Screens M139NWX Diagonal 353 ", 16:10, Viewable screen width (W) 2.98 cm, White
| All | |
| Brutokaal | 17.60 kg |
| Diagonaal | 353 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani diagonaal | 139" (353 cm) " |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 186.2 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2.98 cm |
| Formaat | Wide |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 15.1 kg |
| Kontrolli tüüp | Manually operated |
| Kõrgus | 2.14 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laius | 3.15 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 297.9 x 186.2 mm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Netokaal | 15.00 kg |
| Paber/Papp | 2000 g |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Plastik (ilma PET-ita) | 600 g |
| Producer product name | M139NWX |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 8 cm |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
Sildid: elite screens m139nwx diagonal 353, 1610, viewable screen width w 298 cm, white, m139nwx, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele







