Elite Screens | M85XWS1 | Diagonal 215 cm | 1:1 | Viewable screen width (W) 152.4 cm | White
- TootjadElite Screens
- Mudel: M85XWS1
- Saadavus: 5
-
77€
Elite Screens | M85XWS1 | Diagonal 215 cm | 1:1 | Viewable screen width (W) 152.4 cm | White
| All | |
| Diagonaal | 215 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 152.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 152.4 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Durable and Simplified design for heavy usage * High contrast gray material * Optional 6 , 12 & 18 L-brackets. |
| Gross depth (mm) | 1760 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 6.7 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kaal | 5.7 g |
| Kõrgus | 178.5 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Laius | 168.6 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 5.688 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Palette Qty | 74 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 970.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product name | M85XWS1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.012 kg |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.023232 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens m85xws1 diagonal 215 cm 11 viewable screen width w 1524 cm white, m85xws1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

