Elite Screens | Manual Series | M100UWH | Diagonal 100 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 221 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: M100UWH
- Saadavus: 5
-
146€
Elite Screens | Manual Series | M100UWH | Diagonal 100 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 221 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 100 " |
| Dimensions (WxH) | 221 x 124.5 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 124 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 221 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dual wall and ceiling installation designAuto-locking system provides variable height settingsStandard 4-side black masking bordersMaxWhite screen material is durable and easy to clean160 wide viewing angle for commercial presentations or residential home |
| Gross depth (mm) | 2480 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 10 kg |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Kaal | 9 kg |
| Kõrgus | 151.3 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laius | 2.37 cm |
| Materjal | MaxWhite |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 7.531 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2410.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M100UWH |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Sügavus | 7.95 cm |
| Tare weight (kg) | 2.469 kg |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.043524 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m100uwh diagonal 100 169 viewable screen width w 221 cm black, m100uwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele




