Elite Screens | Manual Series | M99UWS1 | Diagonal 99 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 178 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: M99UWS1
- Saadavus: 2
-
97€
Elite Screens | Manual Series | M99UWS1 | Diagonal 99 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 178 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 2.515 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 178 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 178 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dual wall and ceiling installation designAuto-locking system provides variable height settingsStandard 4-side black masking bordersMaxWhite screen material is durable and easy to clean160 wide viewing angle for commercial presentations or residential home |
| Gross depth (mm) | 2045 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 8 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kaal | 7.600 kg |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Net weight | 6.852 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Pakendi kõrgus | 10.900 cm |
| Pakendi laius | 11.900 cm |
| Pakendi sügavus | 2.040 cm |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Manual Series |
| Producer product name | M99UWS1 |
| Projektori ekraani suurus (kõrgus x laius) | 200.800 x 185.400 cm |
| Tare weight (kg) | 1.148 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Manual Screens |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.0345605 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens manual series m99uws1 diagonal 99 11 viewable screen width w 178 cm black, m99uws1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele





