Elite Screens T100UWH Portable Tripod Screen (100
- TootjadElite Screens
- Mudel: T100UWH
- Saadavus: 2
-
239€
Elite Screens T100UWH Portable Tripod Screen (100") 16:9, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 120.00 mm |
| Brutokaal | 9.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 2470.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Netokaal | 7.60 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1000.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.80 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: elite screens t100uwh portable tripod screen 100, t100uwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

