Elite Screens | Tripod Series | T119UWS1 | Diagonal 119 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 213 cm | Black
- TootjadElite Screens
- Mudel: T119UWS1
- Saadavus: 2
-
193€
Elite Screens | Tripod Series | T119UWS1 | Diagonal 119 " | 1:1 | Viewable screen width (W) 213 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 119 " |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 213 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 213 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Standard built-in keystone eliminator Heavy-duty casing withstands daily usage Rugged construction withstands the rigors of daily usage Adjustable locking ring provides ease for various height settings Complimentary 4-side black masking borders MaxWhite 1 |
| Gross depth (mm) | 2360 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 10.6 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Kaal | 9.3 kg |
| Kõrgus | 3.19 cm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Laius | 2.19 cm |
| Net weight | 9.123 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1420.00 g |
| Plastic (No PET) | 57.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod Series |
| Producer product name | T119UWS1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Servad | 3.8 cm |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.477 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color Black W |
| Volume (m3) | 0.045843 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tripod series t119uws1 diagonal 119 11 viewable screen width w 213 cm black, t119uws1, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

