EnerGenie | UPS UPS-PC-1202AP | 1200 VA | 220 V | 220 V
- TootjadEnerGenie
- Mudel: UPS-PC-1202AP
- Saadavus: 1
-
105€
EnerGenie | UPS UPS-PC-1202AP | 1200 VA | 220 V | 220 V
| All | |
| AC-väljundi tüüp | C13 coupler, C14 cou |
| AC-väljundite arv | 4 |
| Aku laadimisaeg | 12 h |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Akutehnoloogia | Sealed Lead Acid (VR |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Regolazione automatica del voltaggio in output (AVR) Interfaccia USB Indicatori status del LED Protezione da corto circuiti Protezione da sovraccarichi e fulmini Allarmi sonori e visivi Protezione da sovraccaricamento e sovrascaricamento Protezione presa |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross depth master carton | 395 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross weight | 10 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Kaal | 10.4 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Kõrgus | 12.4 cm |
| Kujutegur | Tower |
| Laius | 22.2 cm |
| Maht | 1200 VA |
| Modemi (RJ-11) pordid | 2 |
| Muud funktsioonid | Input: AC 220V 25%, 50Hz/60Hz 10%Output: AC 220V 10%, 50Hz/60Hz 0.5% (on battery)Switching time: no more than 10 msBackup time: 8...20mins (depends on the load)Battery: sealed lead-acid 12V/7Ah x 2pcsCharge time: up to 12 hoursSockets: Schuko EU type, 1 i |
| Net weight | 9.28 kg |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Pakendi kõrgus | 29.5 cm |
| Pakendi laius | 18 cm |
| Pakendi sügavus | 39 cm |
| Palette Qty | 76 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 720.00 g |
| Producer | EnerGenie |
| Producer product name | UPS UPS-PC-1202AP |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Reaktsiooniaeg | 10 ms |
| RoHS-vastavus | Yes |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sügavus | 38.2 cm |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 % |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Tare weight master carton | 0.768 kg |
| TI weight (kg) | 7.16 kg |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toote tüüp | UPS |
| Toote värv | Black |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 2-20 min |
| Type of battery | Accumulator |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundvõimsus | 720 W |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1200 VA |
| Volume (m3) | 0.020709 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: energenie ups ups-pc-1202ap 1200 va 220 v 220 v, ups-pc-1202ap, energenie, ups




