Epson 103 EcoTank Ink Cartridge, Black, Cyan, Magenta, Yellow, Multipack 4-colours
- TootjadEpson
- Mudel: C13T00S64A
- Saadavus: 5
-
37€
Epson 103 EcoTank Ink Cartridge, Black, Cyan, Magenta, Yellow, Multipack 4-colours
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 95.00 mm |
| Brutokaal | 0.46 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 95.00 mm |
| Kogus | Multipack 4-colours |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 65 ml |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 13.00 g |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Producer product name | 103 EcoTank |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L1210, EcoTank L1250, EcoTank L3210, EcoTank L3211, EcoTank L3250, EcoTank L3251, EcoTank L3256, EcoTank L3260, EcoTank L3266, EcoTank L5290, EcoTank L5296, EcoTank L3550, EcoTank L3560, EcoTank L5590 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson 103 ecotank ink cartridge, black, cyan, magenta, yellow, multipack 4-colours, c13t00s64a, epson, tindid ja toonerid

